HAKKIMIZDA

7/24 Randevu

7/24 HİZMETİNİZDE

Oto Kiralama ve danışma hizmetleri için bize ulaşabileceğiniz kanallar şunlardır ;
0(538)052 90 91
bilgi@samandagotokiralama.com (7/24 Hergün)

E-Posta Destek

E-POSTA ULAŞIM

Değerli müşterilerimiz bize eposta yoluyla ulaşabilirsiniz.  Destek ve araç/filo kiralama için Eposta : bilgi@samandagotokiralama.com

Web Sayfamız Yayında

YENİ WEB SAYFAMIZ

Şahin Rent a Car ( Oto Kiralama ) Hizmetinizde…
Araçlarımız Kasko‘ludur. 3 gün ve üzeri kiralamalarda indirim uygulanır.

Firmamız Şahin Samandağ Oto Kiralama 2020 yılında kurulmuştur. Kısa bir süre içerisinde, kiralama şirketleri arasında kurumsal kimliğini kazanmış, oto kiralama hizmetleriyle beraber rent a car ve carrental hizmetlerini sizlere en iyi şekilde sunmak için hizmet veriyoruz. Hatay Samandağ’da faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Siz değerli müşterilerime sunduğumuz hizmetler ; Oto kiralama (rent a car) ve şirketlere filo kiralama hizmeti.

Oto alım ve satım dışında yapacağınız kiralama işlemlerinde ister günlük ister haftalık isterseniz aylık veya yıllık olarak kiralama yapabilirsiniz. Şahin Samandağ Oto Kiralama’dan yapacağınız kiralama hizmetlerinden en iyi şekilde yararlanmak ve güncel fırsatlardan haberdar olmak istiyorsanız web sitemizi ve facebook/instagram sayfalarımızı takip ediniz. Farklı kiralama seçenekleri ve fiyatlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Filo kiralamaları için “filo talep formu” linkinden faydalanabilirsiniz. Şahin Samandağ Oto Kiralama olarak iyi yolculuklar dileriz.

MİSYON: Müşterilerinin günlük ve uzun dönem araç ihtiyaçlarını hizmet avantajları ile Türkiye’de karşılayan, çalışanları, iş ortakları ve siz müşterileri için değer yaratarak sürekli gelişen, kurumsal, yaratıcı, ve güvenilir bir hizmet turizm oto kiralama şirketi olmaktır.

VİZYON: Günlük , aylık, filo ve uzun dönem araç kiralama sektöründe ekonomik karlılık yaratarak ve en iyi hizmeti sunarak en iyi oto kiralama şirket olmak.